.
strona główna | aktualności | forum | redakcja |  historia serwisu
..
.

ŻYCIE

Książki o Tupacu po polsku!

     Poznaj Tupaca jeszcze wnikliwiej, wgłębiając się w lekturę książek przetłumaczonych na język polski.  Polscy wydawcy nie byli zainteresowani wydaniem tych bezcennych źródeł informacji, zatem tych pozycji nie kupisz w żadnym polskim sklepie! Nie musisz! Możesz je przeczytać tutaj całkowicie za darmo, dzięki poświęceniu kilku osób. Poza satysfakcją, żaden z tłumaczy nie odniósł jakichkolwiek korzyści ze swojej wielodniowej pracy. Kliknij na okładkę, aby przejść do czytania danej książki.
 

Got Your Back autorstwa Franka Alexandra to niezwykle ciekawa pozycja napisana przez osobę, która pracowała jako osobisty ochroniarz Tupaca w ostatnim roku jego życia. Masa fascynujących szczegółów z życia rapera ubarwiona osobistymi uwagami.

Tłumaczył: Piotr Studziński

Back In The Day autorstwa Darrina Bastfielda opowiada o okresie życia Tupaca, który nie był dotychczas dobrze opisany - pobycie i nauce w Baltimore. Ogrom nieznanych dotąd faktów i ciekawostek, niezwykłych sytuacji.


Tłumaczył: Piotr Studziński

Static przedstawia Tupaca widzianego oczami jego kolegi z zespołu Digital Underground - Chopmastera J'a. Możemy przeczytać m.in. o pierwszych wizytach Tupaca w studio, jego pierwszych doświadczeniach związanych z filmem i jego przygodach podczas tras koncertowych DU

Tłumaczył: Piotr Studziński

Tha Doggfather to niezwykle ciekawa autobiografia Snoopa. Udostępniam jeden z rozdziałów dotyczący Tupaca. Bardzo osobiste komentarze rapera na pewno warto przeczytać.

Tłumaczył: Piotr Studziński

Ronin Ro w książce Have Gun Will Travel przedstawia burzliwą historię Death Row Records. W tej publikacji nie mogło zabraknąć także Tupaca.


Tłumaczył: Piotr Studziński

Randall Sullivan wraz z policjantem z LA starają się rozwikłać sprawę udziału części policjantów z LAPD w wojnę gangów oraz, co ciekawe, w zabójstwa Tupaca Shakura oraz Notoriuosa B.I.G.

Tłumaczyli: Rafał Załęski
i
Radosław Jabłoński

 

Jeżeli znajdziecie powyższe publikacje na jakiejkolwiek polskiej stronie, oznacza to, że zostały one skradzione z Poznaj Tupaca. Żadna witryna nie posiada pozwolenia na wykorzystanie tych tekstów.

 
.
biografia
rodzina
kariera muzyczna
z lepszej strony
Tupac i media
kalendarium
procesy sądowe
konflikty
tatuaże
śmierć
.
JEGO SŁOWAMI
.
wywiady
teksty PL
Dziennik Getta
Amerykkko!
do Czarnych
Bóg
.
O TUPACU
.
rodzina
przyjaciele
raperzy
producenci
ludzie filmu
ludzie z branży
dziennikarze
inni
.
TWÓRCZOŚĆ
.
albumy
oryginalne tracklisty
soundtracki
występy gościnne
niewydane utwory
filmy
wiersze
.
INFO
.
przetłumaczone książki
artykuły po polsku
filmy dokumentalne
teledyski
.


 

 

 

 

 

 


 

 1997-2013 Poznaj Tupaca - wszelkie prawa zastrzeżone!...