.
strona główna | powrót do listy wywiadów
.
.


 Na planie Gotta Get Mine MC Breeda The Rhythm (II.93)
tłumaczenie ze słuchu: Piotr Studziński (7.10.2017)


    Nie mogłem powiedzieć tego, co chciałem powiedzieć, nie mogłem zrobić tego, co chciałem zrobić. Policja naprawdę mnie pobiła i uważam, że mogę o tym opowiedzieć. Albo przynajmniej o tym, że bracia muszą się bronić. Na moim nowym albumie, który właśnie ukazał się w sklepach mówimy o bronieniu się. Zamiast mówić o tym, co zrobimy, jeśli nie przestaną kopać nas po dupie, mówimy o tym, co zrobimy już w tym roku, jeśli nie będą oglądać się za plecy. Mieliśmy powstanie w Los Angeles i chcemy je wykorzystać jako przesłanie na cały kraj, żeby poszli do diabła i żeby bracia przestali dawać się poniżać tym skurwusynom i odpowiadali kontratakiem. Mam nadzieję, że mój album zapoczątkuje ten ruch. Chcę też pokazać, że nie powstrzymają rapu i że nie są w stanie powstrzymać prawdziwego bandyty przed robieniem tego, co chce.

    Mój nowy singiel to Holler If Ya Hear Me. Mamy już dość słuchania tych bzdur, więc jeśli wiecie, że to bzdury, to krzyczcie, jeśli mnie słyszycie. To (album) nie jest dla wszystkich, jest to tylko dla moich ludzi. Jest to coś, co czarnuchy zrozumieją.

    Ja, Treach i Apache, Big Stretch z Live Squad i Maj nagraliśmy kawałek pt. 5 Deadly Venomz. Nagrałem też kawałek z Ice Cubem i Ice T pt. Last Wordz. Wszystkie moje prawdziwe czarnuchu pojawią się na tym albumie i dlatego nazywa się Striclty 4 My NIGGAZ.

    Mój nowy film to Poetic Justice. Wszyscy będą chcieli zobaczyć Bishopa, zobaczyć zabójcę i wyjdą z kina wkurzeni.

    Sukinsyny, które zajmowały się produkcją soundtracku do tego filmu wydymali mnie. Śmiali mi się w twarz i nie mieli pojęcia o tym, jak wielki się stanę. Wydawało im się, że będę tylko zwykłym aktorzyną w tym gównie, ale okazało się, że artyści, których angażowali do pracy nad tą ścieżką dźwiękową, to były moje pierdolone czarnuchy i byli w kropce. Gdziekolwiek by nie pojechali - ja już tam czekałem. Było gorąco. Jebać ich! Dlatego żyjemy bandyckim życiem i dojebiemy ich. Wszyscy czarni. tego roku bujamy się tylko w towarzystwie czarnych. Nie pierdolimy się z nikim.

    Praca nad teledyskiem (Holler If Ya Hear Me) była spoko. Ogólnie było sporo o broni palnej i rzeczach przeciwko policji, ale moja firma fonograficzna wycięła to. Teledysk, który widzicie w telewizji to nie ten, który nagrałem. Nie lubię go. Kupcie album, ale ten teledysk nie jest mój. Jest to coś, co zrobili, żeby czarnuch się zamknął. W moim teledysku czarnuchy miały strzelać do jebanej policji, ponieważ policja strzelała do jebanych czarnuchów. Wycięli to jednak, nie pozwolili mi tego zrobić, bo policja rządzi tym krajem.
 

 1997-2017 Poznaj Tupaca - wszelkie prawa zastrzeżone!...