.
strona główna | powrót do listy wywiadów
.
.


Wywiad z Masterem T. (Much Music)
MTV Music Awards (4.IX.1996)

     Czy możemy porozmawiać o Death Row East, co się właściwie dzieje. Czego możemy się po tym spodziewać?

     Wierzysz w Boga?

     Jasne!

     Więc uwierz w Death Row East, wierz w to naprawdę. Jeśli wierzysz w Boga, uwierz w Death Row East. Planujemy obrać tę samą taktykę, co Death Row West, czyli przekształcić nasze słabości tak, aby stały się naszą siłą i zwiększały sprzedaż. Już teraz rządzimy na ulicach. Teraz mamy zamiar pomóc naszym braciom w zarobieniu pieniędzy, bo wiemy, że mają talent.
     Mamy sposoby na to, aby pozwolić im wykorzystać swój talent do maksimum. I o to właśnie chodzi. Wszyscy rapują. My nie rapujemy. Rapujemy, aby zdobyć pieniądze. Robimy interes. Nie ma wytwórni muzycznej, która sprzedawałaby więcej płyt niż my. Sprzedaliśmy więcej niż Bad Boy, niż wszystkie murzyńskie wytwórnie, tylko podczas jednego roku! Ja jestem skazańcem, a mój ziomek właśnie wyplątał się ze sprawy o morderstwo. To pokazuje, że jest to czysty talent.
     Nie uśmiechają się do nas wszyscy Amerykanie. Oni nawet nie chcą kupować naszych nagrań, ale kupią je, bo reprezentujemy ulice. Death Row East, będzie uosobieniem tego, co zrobiliśmy na Zachodzie i teraz zamierzamy zrobić to samo na Wschodzie.
     Udowodnimy raz na zawsze, że ci wszyscy, którzy mówią o wojnie Wschodu z Zachodem są jak Judasz dla Jezusa. Są tu tylko po to, aby wprowadzać zamieszanie. My jesteśmy tu po to, aby przynosić pieniądze i wnieść zmiany. Oni są po to, by robić zamieszanie. Wszyscy ci słabi raperzy, jak Nas i inni frajerzy, walczą między wybrzeżami, tak jakby to była gra. To nie jest gra.
     Gdyby to była partia szachów, wrzeszczelibyśmy szach mat, trzy pieprzone lata temu. Bo pobiliśmy tych sukinsynów. To nie jest gra. Jesteśmy tu, aby pomagać ludziom w zarabianiu pieniędzy. Staramy się wydostać z tego negatywnego kręgu i zarobić troche kasy. Poprzez siłę i liczby, przyjeżdżamy na Wschodnie Wybrzeże, żeby dowieść, że nie ma żadnego strachu, nie ma żadnych problemów, jest tylko możliwość, a możliwością jest odrzucenie rządu, który tworzą Bad Boy i Nas, przyniesiemy tutaj nowe rządy, które przestraszą każdą osobę w Nowym Jorku.

     W porządku, dziękuję. Uważaj na siebie.

 

 1997-2012 Poznaj Tupaca - wszelkie prawa zastrzeżone!...